Unhošťská 260, 273 51 Červený Újezd, Praha - západ

Poptávkový formulář

Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference

 

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří:

Europrint, a.s.

Heineken, a. s.

Karlovarské minerální vody, a. s.

CENEGA CZECH, s.r.o.

 

Jak naše služby hodnotí sami klienti?

  

Karlovarské minerální vody, a. s.

Na spolupráci se společností INTEC export a import spol. s r.o. oceňujeme zejména profesionální přístup, spolehlivost a ochotu přizpůsobit poskytování služeb našim potřebám a požadavkům našich zákazníků.

Vysoká odbornost a ochota zaměstnanců společnosti INTEC export a import spol. s r.o. je pro nás zárukou kvalitního servisu, který prostřednictvím našeho logistického partnera přinášíme našim odběratelům.

Náš partner nám nejen zaručuje poskytování logistických služeb na vysoké úrovni, ale také aktivně spolupracuje na zvýšení efektivity našich logistických procesů a to je pro nás významným přínosem.

V průběhu naší spolupráce jsme se přesvědčili, že společnost INTEC export a import spol. s r.o. se dobře stará o naše zboží i zákazníky a můžeme proto spolupráci s ní doporučit i dalším potenciálním zákazníkům.

V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 257 107 611.

Ing. Roman Ditrich, PH.D.

Ředitel logistiky

 

 

HEINEKEN

HEINEKEN Česká republika, a.s.

U Pivovaru 1,

270 53 Krušovice,

tel.: +420 313 569 111 

fax: +420 313 569 304

www.heinekenceskarepublika.cz

 

 

Datum 31/8/2016

 

 

Vážený pane, Vážená paní,

 

na základě dlouholeté spolupráce s naší společností Heineken Česká republika a.s., předního světového výrobce piva a cideru, bych Vám rád doporučil firmu Intec export a import spol. s.r.o. jako spolehlivého obchodního a především logistického dodavatele služeb. Tento strategický partner pro nás, již od roku 2010, zajišťuje komplexní logistické služby pro klíčové regiony Praha/Praha západ/Kladno/Beroun a Rakovník.

 

Profesionální přístup, kvalita služeb a plnění požadavků nad rámec smlouvy je u firmy Intec samozřejmostí.

 

 

S úctou

 

Michal Ryšánek

Regionální manažer skladování (Střední Čechy). 

 

 

CENEGA

Se společností INTEC - export a import, spol. s.r.o. spolupracujeme od dubna 2009. S managementem i se zaměstnanci pracujícími pro INTEC máme jen nejlepší zkušenosti, profesionalita, ochota, vstřícnost, pracovitost. V případě nadstandardních požadavků (např. závozy mimo běžnou pracovní dobu) společnost vždy najde vyhovující řešení.

 

Co se týká uskladněného zboží, INTEC je spravuje s péčí řádného hospodáře, při inventurách máme naprosto minimální manka či přebytky.

 

S pozdravem

 

Blanka Fleissigová 

Ředitelka společnosti

 

 

Další reference

REF - Jan Becher 

REF - P&G 

REF EUROPRINT

REF Heineken

REF Furukawa Electric Autoparts Central Europe, s.r.o.