Unhošťská 260, 273 51 Červený Újezd, Praha - západ

Poptávkový formulář

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

 

arealSpolečnost INTEC funguje na českém trhu v oboru poskytování skladovacích a logistických služeb již od roku 1991. Naše sklady se nacházejí v obci Červený Újezdokres Praha – západ.

V letech 1993 – 1994 jsme vybudovali nové distribuční centrum o rozloze 11 709 m2 se skladovou kapacitou cca 12 000 paletových míst.

Na přelomu let 1996 a 1997 jsme plochu skladu rozšířili o 4301 m2 na současných 16 010 m2 a skladová kapacita tak v současné době činí až 22 000 palet.

Dlouholetá zkušenost v oboru skladování a logistiky, plně profesionální a stabilní tým zaměstnanců a vlastní IT Warehouse management systém nám umožňuje nabídnout vysokou kvalitu a zajistit individuální přístup.

 

 

Prohlédněte si naše reference »

 

 

Co nabízíme

skladPod pojmem logistika rozumíme koordinované přemisťování hmotných prostředků v prostoru a v čase a s nimi spojených informačních toků, při vynaložení přiměřených nákladů a při plném uspokojení zákazníka.

Logistický přístup je takový přístup, který klade důraz na komplexní řešení a na koordinaci veškerých hmotných i nehmotných operací v rámci výrobních i oběhových procesů s ohledem na jejich rychlost, pružnost a mobilnost s cílem plně uspokojit zákazníka při vynaložení přiměřených nákladů.

Zákazník se nespokojí s pouhým dodáním zboží v odpovídající jakosti a za určitou cenu. Žádá i přiměřené zabalení výrobku a snadnou manipulaci s ním, popřípadě možnost pohodlného vystavení zboží v prodejně, dodávku v přesně určeném termínu apod.

Dlouhodobě úspěšný může být pouze ten podnik, který bude umět uspokojovat potřeby zákazníka seriózní nabídkou výrobků a služeb. Nestačí ovšem pouze zhotovovat výrobky a poskytovat služby, ale je nezbytné je mít k dispozici

  • ve správném čase
  • na správném místě
  • ve správném množství a ve správné jakosti
  • s vynaložením přiměřených nákladů

K tomu všemu může přispět spolupráce s naší společností.

 

Logistické cíle

Chceme Vás ubezpečit, že známe vaše potřeby a vaše logistické cíle jsou i našimi cíli.

 

Vnější logistické cíle

Vnější logistické cíle se zaměřují na plnění přání zákazníků a požadavků trhu. Cíle jsou zaměřeny na udržení či zvýšení objemu prodeje a podílu na trhu.

Jde především o:

  • krátké dodací lhůty
  • vysoký stupeň úplnosti a stupeň spolehlivosti dodávek
  • dostatečnou pružnost podniku

 

Vnitřní logistické cíle

Vnitřní logistické cíle se orientují především na:

  • snižování nákladů na dopravu, manipulaci s materiálem a skladování, na výrobu, na zásoby a na řízení
  • snižování objemu finančních prostředků vázaných v zásobách a v technických prostředcích logistického systému.

Logistické cíle se převádějí do výkonových ukazatelů jakožto směrných hodnot pro jednotlivé prvky logistického systému. Je třeba trvale sledovat operativní činnosti a kontrolovat míru plnění logistických cílů.

Jsme připraveni s Vámi spolupracovat na měření těchto ukazatelů a usilovat o jejich neustálé zlepšování.